Liściem na wietrze pisane

O stronie i o mnie

 

Lubisz czytać?

Interesują Cię artykuły i teksty literackie, poruszające wiele różnorodnych tematów? Jesteś maniakalnym czytelnikiem opowiadań i bajek oraz lubisz wiedzieć co myślą i czują inni ludzie? Cenisz sobie dobry humor i jednocześnie nie boisz się mroku oraz ciemnej strony życia? Jeśli tak, to świetnie! Trafiłeś w dobre miejsce i w związku z tym, jest mi niezmiernie miło powitać Cię w moich skromnych progach.
Blog „Liściem na wietrze pisane” zawiera, jak zresztą sama nazwa wskazuje, materiały powstałe w wyniku wykonywania czynności związanych z pisaniem. Z pasją pisania… Zanim jednak przejdę do dalszej części wpisu powitalnego, pokażę Ci, z jakiego typu tekstami spotkasz się na mojej stronie.


Ilustracja – Liściem na wietrze pisane

Znajdziesz tutaj:

1) Opowiadania i bajki, dla dzieci i dla dorosłych, a wśród nich teksty własne i fanfiction.
2) Inspiracje i porady, wpisy z kategorii DIY, w tym przepisy kulinarne.
3) Artykuły lifestylowe, a w nich moje własne komentarze, refleksje i opinie na temat:

  • uroków codziennego życia i aktualnych wydarzeń,
  • rozwoju osobistego człowieka, relacji międzyludzkich i emocji, czyli ogólnie mówiąc spraw ducha, ciała i umysłu,
  • książek i filmów.

Lista, wygląda obecnie w ten sposób, lecz myślę, że nie jest to wersja ostateczna. Blog wciąż się rozbudowuje, w związku z tym niektóre rzeczy mogą jeszcze się zmienić. A teraz, kiedy formalnościom stało się zadość, kilka słów tym, czemu tu jestem i dlaczego piszę.


Ilustracja – Liściem na wietrze pisane

Co ja tu robię?

Moją pasją jest pisanie. Przez dłuższy czas tworzyłam i zamieszczałam teksty na stronie założonej w blog.pl. Gdy dowiedziałam się, że w kolejnym czyli 2018 roku platforma zostanie zamknięta, przeniosłam się do serwisu WordPress.com. Pisało mi się tam całkiem dobrze, jednak zapragnęłam czegoś więcej: miejsca, w którym poczuję się pełnoprawnym gospodarzem, a dokładniej własnej przestrzeni pisarskiej, niezależnej od dużych platform blogowych. I tak oto narodziła się strona, którą w tej chwili przeglądasz.

Ilustracja do bajki – Liściem na wietrze pisane

Ilustracje, zdjęcia i nawigacja.

Ilustracje i zdjęcia, które zamieszczam na blogu są najczęściej moją własnością. Choć zdarza mi się korzystać z zasobów serwisu Pixabay.com, a dokładniej z publikowanych tam fotografii na licencji CC0.
Drogi Czytelniku, skoro dotarłeś już do tego miejsca w tekście, pozostaje mi tylko pogratulować Ci cierpliwości i zaprosić Cię serdecznie do czytania. Wprawdzie blog jest jeszcze w budowie, ale pierwsze teksty już się pojawiają. Klikając link: TUTAJ, przejdziesz na stronę bloga z wpisami. Natomiast pod zdjęciem biedronki, znajdziesz skrót do ostatnich wpisów oraz link do archiwum, czyli moich tekstów z WordPress.com